U21 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ


Untitledpppp

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Δευτέρα, 2 Νοεμβρίου 2015
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 21:15 ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
 Τρίτη, 3 Νοεμβρίου 2015
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
AGBU ARARAT 20:30 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ 21:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 21:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
 2η Αγωνιστική
 Τρίτη, 10 Νοεμβρίου 2015
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 20:00 ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 20:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 20:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 20:00 ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 20:00 AGBU ARARAT
 3η Αγωνιστική
 Τρίτη, 17 Νοεμβρίου 2015
AGBU ARARAT 21:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ 21:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 21:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 21:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ 21:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
 4η Αγωνιστική
 Τρίτη, 24 Νοεμβρίου 2015
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 21:00 ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 21:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
AGBU ARARAT 21:00 ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
 5η Αγωνιστική
 Τρίτη, 1 Δεκεμβρίου 2015
ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ 20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 20:00 AGBU ARARAT
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ 20:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 20:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
 6η Αγωνιστική
 Τρίτη, 8 Δεκεμβρίου 2015
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 20:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 20:00 ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
AGBU ARARAT 20:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ 20:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
 7η Αγωνιστική
 Τρίτη, 15 Δεκεμβρίου 2015
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:00 ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ 20:00 AGBU ARARAT
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 20:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 20:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 8η Αγωνιστική
 Τρίτη, 5 Ιανουαρίου 2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 20:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 20:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
AGBU ARARAT 20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ 20:00 ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 20:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
 9η Αγωνιστική
 Τρίτη, 12 Ιανουαρίου 2016
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ 20:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 20:00 ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 20:00 AGBU ARARAT
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 20:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
 10η Αγωνιστική
 Τρίτη, 19 Ιανουαρίου 2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 20:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 20:00 AGBU ARARAT
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 20:00 ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 20:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ 20:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
 11η Αγωνιστική
 Τρίτη, 26 Ιανουαρίου 2016
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ 21:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 21:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 21:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ 21:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
AGBU ARARAT 21:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
 12η Αγωνιστική
 Τρίτη, 2 Φεβρουαρίου 2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21:00 AGBU ARARAT
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 21:00 ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 21:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 21:00 ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
 13η Αγωνιστική
 Τρίτη, 9 Φεβρουαρίου 2016
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 21:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ 21:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 21:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 21:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ 21:00 AGBU ARARAT
 14η Αγωνιστική
 Τρίτη, 16 Φεβρουαρίου 2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 20:00 ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
AGBU ARARAT 20:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 20:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 20:00 ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
 15η Αγωνιστική
 Τρίτη, 23 Φεβρουαρίου 2016
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 20:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ 20:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:00 AGBU ARARAT
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 20:00 ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
 16η Αγωνιστική
 Τρίτη, 1 Μαρτίου 2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 20:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ 20:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
AGBU ARARAT 20:00 ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 20:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
 17η Αγωνιστική
 Τρίτη, 8 Μαρτίου 2016
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 20:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 20:00 AGBU ARARAT
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ 20:00 ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
 18η Αγωνιστική
 Τρίτη, 15 Μαρτίου 2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 21:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 21:00 ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ
ΑΡΗΣ – ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ 21:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
AGBU ARARAT 21:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 21:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

Σχολιάστε

Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε το σχόλιο σας:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s