U17 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ


Untitledpppp

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 17    

Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2015
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 1 9 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 11:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’ 12:00 AGBU ARARAT
 Κυριακή, 1 Νοεμβρίου 2015
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 10:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
 2η Αγωνιστική
 Σάββατο, 7 Νοεμβρίου 2015
AGBU ARARAT 13:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 13:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 13:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 13:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’ 13:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
 3η Αγωνιστική
 Σάββατο, 14 Νοεμβρίου 2015
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 11:00 AGBU ARARAT
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11:00 ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 11:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 11:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 11:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
 4η Αγωνιστική
 Σάββατο, 21 Νοεμβρίου 2015
AGBU ARARAT 11:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 11:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’ 11:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 5η Αγωνιστική
 Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2015
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11:00 AGBU ARARAT
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 11:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 11:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 11:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 11:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 6η Αγωνιστική
 Σάββατο, 5 Δεκεμβρίου 2015
AGBU ARARAT 11:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 11:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’ 11:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 7η Αγωνιστική
 Σάββατο, 12 Δεκεμβρίου 2015
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 12:00 AGBU ARARAT
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 12:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 12:00 ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 12:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 12:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
 8η Αγωνιστική
 Σάββατο, 19 Δεκεμβρίου 2015
AGBU ARARAT 11:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’ 11:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 11:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 9η Αγωνιστική
 Σάββατο, 9 Ιανουαρίου 2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 AGBU ARARAT
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 11:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 11:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11:00 ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 11:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
 10η Αγωνιστική
 Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2016
AGBU ARARAT 11:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’ 11:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 11:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 11:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
 11η Αγωνιστική
 Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2016
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 11:00 AGBU ARARAT
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 11:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 11:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’
 12η Αγωνιστική
 Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2016
AGBU ARARAT 13:00 ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 13:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 13:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 13:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 13:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
 13η Αγωνιστική
 Σάββατο, 6 Φεβρουαρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 11:00 AGBU ARARAT
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 11:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 11:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 11:00 ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’
 14η Αγωνιστική
 Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2016
AGBU ARARAT 11:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’ 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 11:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
 15η Αγωνιστική
 Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2016
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 11:00 AGBU ARARAT
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 11:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 11:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 11:00 ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
 16η Αγωνιστική
 Σάββατο, 27 Φεβρουαρίου 2016
AGBU ARARAT 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 11:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’ 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 11:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
 17η Αγωνιστική
 Σάββατο, 5 Μαρτίου 2016
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11:00 AGBU ARARAT
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 11:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 11:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 11:00 ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 18η Αγωνιστική
 Σάββατο, 12 Μαρτίου 2016
AGBU ARARAT 12:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 12:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’ 12:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 12:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 19η Αγωνιστική
 Σάββατο, 19 Μαρτίου 2016
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 13:00 AGBU ARARAT
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 13:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 13:00 ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 13:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 13:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 13:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 20η Αγωνιστική
 Σάββατο, 26 Μαρτίου 2016
AGBU ARARAT 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 11:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 11:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’ 11:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
 21η Αγωνιστική
 Σάββατο, 2 Απριλίου 2016
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 11:00 AGBU ARARAT
RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 11:00 ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 11:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 11:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 11:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 22η Αγωνιστική
 Σάββατο, 9 Απριλίου 2016
AGBU ARARAT 11:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 11:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 11:00 RIVERPLATE / Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ
ΑΕΤΟΣ ΣΟΛΕΑΣ FUTSAL ‘’ΦΟΙΒΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’ 11:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Advertisements

Σχολιάστε

Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε το σχόλιο σας:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s