Πρόγραμμα Α` κατηγορίας


Γηπεδούχος Σκορ Σκορ Φιλοξενούμενη

 1η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 24 Σεπτεμβρίου 2015
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 19:30 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:00 AGBU ARARAT
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 20:30 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
 2η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 1 Οκτωβρίου 2015
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 20:30 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 20:30 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
 Παρασκευή, 2 Οκτωβρίου 2015
AGBU ARARAT 20:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
 Δευτέρα, 5 Οκτωβρίου 2015
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 20:30 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
 3η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 29 Οκτωβρίου 2015
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 19:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 19:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 20:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 20:30 AGBU ARARAT
 Παρασκευή, 30 Οκτωβρίου 2015
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 4η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 5 Νοεμβρίου 2015
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 20:30 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 20:30 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 Παρασκευή, 6 Νοεμβρίου 2015
AGBU ARARAT 20:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 5η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 12 Νοεμβρίου 2015
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 20:00 AGBU ARARAT
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 20:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 20:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 20:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 6η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 19 Νοεμβρίου 2015
AGBU ARARAT 19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 19:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 19:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
 7η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 26 Νοεμβρίου 2015
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 19:00 AGBU ARARAT
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 19:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 19:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
 8η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 3 Δεκεμβρίου 2015
AGBU ARARAT 19:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 19:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 19:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 9η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 10 Δεκεμβρίου 2015
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 20:00 AGBU ARARAT
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 20:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 20:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 20:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
 10η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 17 Δεκεμβρίου 2015
AGBU ARARAT 20:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 20:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 20:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 20:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
 11η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 7 Ιανουαρίου 2016
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ AGBU ARARAT
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
 12η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 14 Ιανουαρίου 2016
AGBU ARARAT 20:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 20:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 20:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 20:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
 13η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2016
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 20:00 AGBU ARARAT
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 20:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 20:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 20:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
 14η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2016
AGBU ARARAT 20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 20:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 20:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 20:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
 15η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 4 Φεβρουαρίου 2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 19:00 AGBU ARARAT
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 19:00 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 19:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 19:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ 19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
 16η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 11 Φεβρουαρίου 2016
AGBU ARARAT 20:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας 20:00 Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 20:00 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 20:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 20:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
 17η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 18 Φεβρουαρίου 2016
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ 20:00 AGBU ARARAT
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 20:00 Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 20:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 20:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 20:00 ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ
 18η Αγωνιστική
 Πέμπτη, 25 Φεβρουαρίου 2016
AGBU ARARAT Lucozade ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΝΠ ΜΕΛΙΣΣΑ F.C ΑΓ. ΝΑΠΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Danoi ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Advertisements

Σχολιάστε

Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε το σχόλιο σας:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s